Парубій: Рада на завершення своєї каденції має розглянути Виборчий кодекс

????????????????????????????????????
Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що парламент восьмого скликання ухвалив низку фундаментальних рішень для України, серед яких – закони про мову, церкву, декомунізацію та освіту, а на завершення своєї каденції ВР має розглянути й Виборчий кодекс.

Про це політик сказав у відповідь на заяву народного депутата Василя Німченка (фракція “Опозиційний блок”), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вважаю фундаментальними рішеннями цієї Ради – і закон мову, і закон про освіту, і церковні закони, і декомунізацію, і реформи в усіх сферах життя. Ми підемо з цього залу з високо піднятою головою, бо нам є що сказати українцям. Це ви підете з цього залу та з української історії з ганьбою”, – зауважив Парубій.

Водночас спікер підтвердив намір запропонувати Верховній Раді у четвер розпочати розгляд у другому читанні проекту Виборчого кодексу, який передбачає запровадження відкритих списків.

“Я вважаю, це (ухвалення Виборчого кодексу – ред.) обов’язок Верховної Ради цього скликання. І я впевнений, ми зможемо його прийняти на цій літній сесії”, – наголосив він.

Раніше Німченко у своєму виступі заявив, що нібито депутати ризикують після завершення восьмого скликання ВР “піти зі ще більш великою ганьбою”, а сам парламент не працюватиме у випадку, якщо на розгляд зали буде винесено проект Виборчого кодексу у другому читанні.

Разом із тим “опоблоківець” розкритикував й ухвалення “мовного” закону, за його словами, цей документ був винесений на розгляд парламенту “перед виборами, щоб завоювати дивіденди”.

фото Вадим Чуприна

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.