Зеленський зустрівся з Дудою і заявив, що налаштований на примирення з Польщею щодо історичних моментів

03159

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Брюсселю зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Про це у Тwitter інформує представництво Польщі у Євросоюзі.

“Вітаємо Президента України, Пана Володимира Зеленського, в Представництві Польщі у Європейському Союзі”, – йдеться у дописі.

Зеленський заявив, що налаштований на недопущення домінування тематики складних періодів історії українсько-польських відносин, передає Еспресо.TV.

“Ми маємо зберегти нашу гідність, аби наш спільний голос було почуто у загальноєвропейському контексті. Ми маємо спільне розуміння загроз, які несе Росія і боремось за те, щоб ЄС залишався спільним з Україною у її боротьбі проти агресії”, – сказав він.

За словами Зеленського, він налаштований на процес примирення.

“Окремо хочу наголосити, що я налаштований на сприйняття процесу примирення, і недопущення домінування тематики складних періодів історії українсько-польських відносин на порядку денному стратегічного партнерства між Україною та Польщею”, – зауважив він.

Також Зеленський прийняв запрошення президента Польщі Анджея Дуди відвідати Варшаву для участі в заходах, присвячених 80-й річниці початку Другої світової війни.

Про це Дуда заявив після переговорів з українським колегою, передає Інтерфакс-Україна.

“Я радий, що ви прийняли моє офіційне запрошення приїхати до Варшави на річницю початку Другої світової війни. Я буду щасливий вітати вас у Варшаві”, — сказав він.

У свою чергу Зеленський заявив, що “із задоволенням приймає запрошення” відвідати Варшаву 1 вересня. Він висловив сподівання, що Польща і Україна будуть спільними зусиллями “створювати історію успіху”.

Нагадаємо, Зеленський після прибуття у Брюссель провів зустріч з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

Раніше повідомлялося, що Зеленський прибув до Брюсселя з першим закордонним візитом на посаді президента.

Рубрика


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.