Уряд Малайзії висловив сумнів у відповідальності Росії за загибель рейсу МН17

03141

Уряд Малайзії потребує переконливих доказів того, що Росія несе відповідальність за катастрофу рейсу MH17 Malaysia Airlines в 2014 році, який був збитий над Донеччиною.

Про це повідомляє Прямий з посиланням на  Malay Mail.

Як заявив прем’єр-міністр Махатхір Мохамад, Малайзія погодилася зі звітом про розслідування в Нідерландах, але тільки до того моменту, де зазначено, що літак був збитий ракетою, виготовленою Росією, тому не може бути впевненим, що ракета була запущена зі згоди Росії.

“Вони звинувачують Росію, але де докази? Ми знаємо, що ракета збила літак. Це ракета російського типу, але вона також може бути виготовлена в Україні”, – сказав він.

Прем’єр-міністр додав, що Малайзія також повинна бути залучена до дослідження чорного ящика, оскільки літак належить Малайзії, і там були пасажири цієї країни.

“Ми не знаємо, чому ми виключені з дослідження, але з самого початку ми бачимо в ньому занадто багато політики”, – зазначив Махатхір Мохамад.

Нагадаємо, рейс MH17, що вилетів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий біля Тореза Донецької області, приблизно за 40 кілометрів від російського кордону 17 липня 2014 року. В результаті інциденту загинули 298 осіб, у тому числі 15 членів екіпажу.

Спільна слідча група під керівництвом Голландії (JIT) заявила, що для збивання MH17 була використана ракета ракета BUK TELAR і що вона належить 53-ій зенітній ракетній бригаді, яка є підрозділом російської армії в Курську Російської Федерації.

Родичі 55 загиблих у авіакатастрофі рейсу МН17, що сталася у 2014 році на Донбасі, позиваються до Європейського суду з прав людини проти Росії.

МЗС РФ заявив, що Росія відмовляється визнавати себе винною за збиття над окупованою Донеччиною малайзійського боїнга MH17 у 2014 році.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.