В Україні 24 травня стартувала виборча компанія в Верховну Раду

03106

В Україні офіційно починається виборча компанія до Верховної ради з п’ятниці, 24 травня.
Як відомо, указ президента набирає силу наступного дня після публікації його в урядовому виданні»Урядовий кур’єр”, інформує Інформаційне агентство ASPI

Указ президента України Володимира Зеленського щодо припинення повноважень парламенту України восьмого скликання був опублікований виданням в четвер, 23 травня.

Вибори у Верховну раду, згідно з указом, пройдуть в Україні 21 липня 2019 року, що означає, що на виборчу компанію у політичних сил відведено менш як двох місяців.

Розпуск парламенту і дострокові вибори викликали серед народних депутатів України великий резонанс, який по суті в даний момент розділилися на два табори — супротивників указу президента про розпуск Ради і позачергових виборах і тих, хто не перешкоджає перевиборів до парламенту.

Крім того, прес-служба Верховного суду України повідомила про отримання двох позовів про незаконність розпуску Верховної Ради.

Фото: Адміністрація Президента


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.