У Празі 50 тисяч протестувальників вийшли на антиурядову демонстрацію

03095

Близько 50 тисяч людей зібралися на Вацлавській площі у Празі з вимогою відставки міністра юстиції Марії Бенешової, яку вважають соратницею прем’єр-міністра Андрея Бабіша.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на видання Hospodarske Noviny.

Промови на демонстрації, скликаної з вимогою відставки Бенешової, переросли в загальну критику уряду і прем’єра Андрея Бабіша та звинувачень останнього у конфлікті інтересів.

 

Мікулаш Мінар, лідер об’єднання “Мільйон моментів за демократію”, яке виступало організатором демонстрації, викликав Бабіша на теледуель, а у разі його відмови пообіцяв протести у наступні два вівторки.

 У багатьох учасників демонстрації були плакат из вимогою відставки Бабіша.

Це була вже четверта така акція.

Приводом для демонстрацій став намір міністра юстиції Марії Бенешової провести реформу прокуратури та скасувати посаду Генерального прокурора. Саме Генеральний прокурор має ухвалити рішення про передачу до суду кримінальної справи щодо Бабіша, який потенційно може постати перед судом за шахрайство з коштами ЄС.

Бенешова є адвокатом і радником президента Мілоша Земана, близького союзника Бабіша. Земан неодноразово критикував обвинувачення.

 

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.