Крім того, що президент Володимир Зеленський підписав указ №303/2019 про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів, новий глава держави звернувся до спікера Верховної Ради Андрію Парубія з проханням про скликання позачергового засідання парламенту для внесення змін в закон про вибори народних депутатів.

Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

“Прошу голову Верховної Ради Андрія Парубія скликати завтра, 22 травня, позачергове засідання парламенту для внесення змін в закон про вибори народних депутатів і про публічні закупівлі, визначених під час зазначених консультацій”, – йдеться у тексті документа.

 Нагадаємо, спікер Верховної Ради Андрій Парубій не на жарт розлютив українців поведінкою під час інавгурації президента Володимира Зеленського – після завершення промови гаранта Парубій зазначив, що це “було весело”.Варто нагадати, що  політолог Юрій Романенко поділився враженнями від головної події року – інавгурації четвертого президента України Володимира Зеленського, яка відбулася у понеділок, 20 травня, у стінах Верховної Ради.

 Також ми писали, що у день інавгурації президента України Володимира Зеленського 20 травня прем’єр-міністр Володимир Гройсман офіційно заявив, що йде у відставку. Про це стало відомо на екстреному брифінгу Кабінету міністрів.

“Я прийняв рішення подати у відставку відразу після проведення в середу чергового засідання уряду. За три роки роботи нашого уряду мені абсолютно не соромно”, – сказав Гройсман.

Znaj.ua