Google розірвав відносини Huawei: китайський гігант не матиме доступу до сервісів Google та оновлень Android

03086
Google відмовився від співпраці з китайським гігантом Huawei після того, як Міністерство торгівлі США внесло компанію в чорний список.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власне джерело

Відтак Huawei не матиме доступу до оновлень операційної системи Android. Це означає, що Huawei матиме можливість отримувати доступ до Android, але лише в тій її версії, яка знаходиться на відкритих джерелах. На технічну підтримку китайська компанія розраховувати не зможе.

Також китайський гігант не матиме доступу сервісів Google. Вже у наступній серії смартфонів не буде додатків Google Play Store і Gmail.

Раніше в Huawei повідомили, що компанія розробила власну операційну систему на випадок проблем з Windows і Android через конфлікт зі США. Нині смартфони Huawei, які постачають на європейські ринки працюють на Android.

16 травня президент США Дональд Трамп оголосив у США надзвичайний стан через загрози безпеці комп’ютерної системи, а компанія Huawei потрапила у чорний список.

У лютому США заявили, що не зможуть співпрацювати з країнами, які використовують системи Huawei.

Наприкінці січня Міністерство юстиції США офіційно висунуло 13 звинувачень китайському телекомунікаційному гіганту Huawei, а також фінансовій директорці компанії Мен Ванчжоу.

Влада США звинувачує компанію у шахрайстві з банками, перешкоджання здійсненню правосуддя і крадіжці комерційної таємниці в американської компанії T-Mobile та інших злочинах.

Водночас засновник Huawei Жень Чженфей заявив, що «США жодним чи
ном не зможуть розчавити» компанію.

1 грудня в Канаді затримали дочку засновника китайської компанії Huawei, фінансову директорку Мен Ванчжоу. Її затримали у Ванкувері на запит Сполучених Штатів, які розслідують можливе порушення компанією торговельних санкцій проти Ірану.

Громадське


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.