Час усе розставить: Порошенко востаннє на посту президента звернувся до українців

03087

На думку чинного президента, Україна сьогодні у кращому стані, ніж 5 років тому.

Востаннє звертаючись до українців на посту президента, Петро Порошенко побажав своєму наступнику Володимиру Зеленському успішного президентства.

Відповідне відео звернення опубліковано на Facebook-сторінці Порошенка.

“Зміна влади – ознака нашої приналежності до європейської цивілізації. Демократію ми зберегли навіть в умовах російської агресії. Влада переходить до нового президента, якого ви обрали на чесних і вільних виборах. Перш за все, хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом 5 років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством”, – сказав він.

За його словами, сьогодні важко розраховувати на об’єктивну оцінку пройденого за його президентства шляху, але Порошенко переконаний, що рано чи пізно “час усе розставить по своїх місцях”.

“Країна не просто вижила, вона сьогодні у кращому стані, ніж 5 років тому… Україну ми зберегли, а Новоросію поховали, агресора зупинили, створили армію, яка стала однією з найсильніших на континенті…”, – перелічив він.

При цьому, бажаючи успіхів у роботі Зеленському, Порошенко заявив, що буде захищати здобуте, відсікаючи спроби зійти зі шляху до членства у Євросоюзі та НАТО: “Виходячи з офісу президента, не можу піти з політики”.

ua1


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.