Керівник Держслужби зайнятості затриманий на відкатах при будівництві соціальних об’єктів

03076

Під контролем правоохоронців шахраям було передано майже 500 000 грн

В.о. голови Державної служби зайнятості України Валерій Ярошенко та ряд інших чиновників затримані при отриманні відкатів на будівництві соціальниї об’єктів. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

«Військовою прокуратурою затримано групу посадових осіб на чолі в.о. Голови державної служби зайнятості України В. Ярошенка за відкати при будівництві об‘єктів соціального призначення.  Під контролем правоохоронців шахраям було передано майже півмільйона гривень.» – повідомив Луценко на своїй сторінці у Facebook.

 Чиновник, за інформацією БізнесЦензора, організував злочинну групу, яка вимагала та отримувала гроші за підряди на будівничі роботи в регіональних підрозділах Державної служби зайнятості.

Виконуючий обов’язки голови служби 17 травня разом зі співучасниками був затриманий під час передачі чергової частини «винагороди» у розмірі 480 000 грн. Загальна сума отриманих коштів сягає більше 800 000 грн.

Раніше повідомлялося, що НАБУ затримало екс-голову Нацгвардії Аллегрова за підозрою в розтраті 81,635 млн грн. Разом з ним, зокрема, затримали гендиректора корпорації «Укрбуд» Олега Майбороду.

mind


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.