У рамках 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю розпочав роботу Український павільйон

03069
Окрім національного павільйону на кіноринку Marché du Film, Україна представляє фільм “Додому” режисера Нарімана Алієва та короткометражку Декеля Беренсона “Анна”, створену спільно з Ізраїлем та Великобританією.

У рамках 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю розпочав роботу Український павільйон на кіноринку Marché du Film у рамках 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Як повідомляє прес-служба Мінкульту, цього року ключовим елементом українських стендів на міжнародних кіноринках стали мотиви робіт української народної художниці Марії Примаченко, а основним слоганом – #UkraineIsYourDestination, інформує УНІАН.

“За останні роки відбулися колосальні зміни в українській кіногалузі, наразі завдяки підтримці держави фінансування української кіногалузі сягнуло за різними програмами рекордної для нашої країни суми – близько 1,5 млрд грн”, – наголосив міністр культури Євген Нищук.

Окрім національного павільйону на кіноринку Marché du Film, на Каннському кінофестивалі Україна представлена картиною “Додому” режисера Нарімана Алієва, яку покажуть у конкурсній програмі “Особливий погляд”, та картиною Декеля Беренсона “Анна” (створеною в копродукції України, Ізраїлю та Великобританії), яку відібрано до конкурсної програми короткометражних фільмів. Зазначається, що в українському павільйоні буде представлена вичерпна інформація про стан кіноіндустрії, аналітичні та статистичні матеріали про обсяг ринку, законодавство у сфері кінематографа. Також можна буде переглянути каталог українських фільмів 2018/2019 рр., до якого увійшли ігрові художні фільми та каталог українських кінопродюсерів. 72-й Каннський міжнародний кінофестиваль пройде з 14 по 25 травня 2019 року.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.