На дорогах України з’явиться більше радарів швидкості

03048

На дорогах України кількість радарів швидкості TruCam зросте до сотні. Їх встановлюватимуть там, де перевищення швидкості стає причиною аварій.

Про посилення контролю швидкості повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці на Facebook.

“До тих 75, що вже працюють, додаємо ще 25 – на ділянках з підвищеною аварійністю, причиною якої є переважно саме перевищення дозволеної швидкості”, – розповідає Білошицький.

Національна поліція публікує карту з новими радарами, у місцях вимірювання встановлюються попереджувальні знаки та патрульний автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

“Наша мета – не притягнути до відповідальності якомога більше, а попередити правопорушення, знизити швидкість”, – пояснює полісмен.

Штрафи за перевищення швидкості понад 20км/год становлять 255 грн., а за перевищення понад 50км/год – 510 грн.

“Ну і традиційно, для тих, хто полюбляє статистику, від початку використання приладів (жовтень-2018) ми склали понад 138 000 постанов саме за даний вид правопорушення”, – додав у кінці правоохоронець.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.