Зустріч Помпео, Путіна та Лаврова. Став відомий порядок денний

03058

Напередодні запланованого на наступний тиждень офіційного візиту державного секретаря США Майка Помпео до Росії – де він зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та президентом Володимиром Путіним- Державний департамент США під час спеціального брифінгу проінформував про порядок денний голови зовнішньополітичного відомства США.

Повідомляється, що у понеділок Помпео прибуде до Москви. Там він зустрінеться із американськими дипломатами та бізнесменами та візме участь у церемонії покладення вінка на Могилу невідомомого солдата, “щоб вшанувати жертви тих, хто помер у боротьбі із нацистським режимом”.

Із Путіним та Лавровим Помпео зустрінеться у вівторок в Сочі.

“На першому місці на порядку денному їхнього спілкування буде питання контролю за розповсюдженням озброєнь. Президент Трамп чітко заявив, що він хоче таких угод про контроль за розповсюдженням озброєнь, які відповідають сучасній реальності. Ці угоди мають включати ширше коло країн та враховувати ширше коло озброєнь, ніж чинні двосторонні угоди з Росією. Також буде обговорено цілу низку глобальних викликів, включно з питаннями України, Венесуели, Ірану, Сирії та Північної Кореї”, – повідомили у Державному департаменті США.

Представник Державного департаменту розповів, що державний секретар США підніме питання порушення Росією угод про контроль за озброєннями, таких як Договір про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності (ДРСМД), а також тему підтримуваних Кремлем спроб втручання у вибори в США та інших країнах.

“Продуктивний діалог є благом не лише для США та Росії, він також є благом для світу”, – заявив чиновник Держдепу США.

 Між тим у п’ятницю експерт аналітичного центру Atlantic Council у Вашингтоні Андес Аслунд закликав Помпео зробити зупинку в Україні наступного тижня, щоб “збалансувати візит до Росії”.

“Йому варто зробити зупинку у Києві, щоб привітати новообраного президента Зеленського”, – твітує Аслунд.

Голос Америки


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.