Фріланд-Порошенку: Ваша підтримка демократії та мирна передача влади є пам’ятними

03047
Підтримка Президентом України Петром Порошенком демократії в Україні та забезпечення мирної передачі влади є визначним досягненням.

Таку думку після завершення зустрічі із Петром Порошенком висловила у Facebook міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, інформує Укрінформ.
“Була рада знову зустрітися із президентом Порошенком, з яким Канада тісно співпрацювала протягом останніх п’яти років. Ваша підтримка демократії в Україні та мирна передача влади є пам’ятними”, – зазначила Фріланд

Вона додала, що Канада “й надалі підтримуватиме Україну на шляху до більш успішного майбутнього”.

Фріланд перебувала в Україні з одноденним візитом, під час якого, окрім Петра Порошенка, зустрілася також із Володимиром Зеленським, Андрієм Парубієм та Володимиром Гройсманом.

“У Києві поговорила із українським Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом про конференцію щодо реформ в Україні, а також про те, як Канада може й надалі тісно співпрацювати із Україною, під час втілення нею важливих економічних та демократичних реформ”, – зазначила Фріланд у Facebook.

Як повідомлялося, на початку липня у Торонто пройде щорічна конференція із питань реформ в Україні. У 2018 році подібний захід відбувся у Копенгагені, а в 2017-ому – в Лондоні. Головна мета конференції – ознайомити міжнародних партнерів зі здобутками України у проведенні системних реформ, а також окреслити подальші напрямки взаємодії та практичної допомоги Україні на цьому шляху.

 

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.