Білий дім відмовився надати Конгресу повну версію звіту Мюллера

03046

Адміністрація президента США Дональда Трампа і генпрокурор Вільям Барр відмовилися надати Конгресу повну версію розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про можливе втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

“Американський народ бачить наскрізь відчайдушний прийом глави Надлера, щоб відволіктися від історично успішної програми президента та нашої економіки, яка швидко розвивається. Ані Білий дім, ані генеральний прокурор Барр не виконуватимуть незаконні та безрозсудні вимоги глави Надлера”, – повідомила прес-служба Білого дому.

 18 квітня Міністерство юстиції США опублікувало відредаговану версію 400-сторінкової доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання у вибори президента 2016 року.

Барр пояснив, що в звіті приховали дані про велике журі, конфіденційну інформацію, а також частини, що стосуються незавершених розслідувань і конфіденційності або репутації людей, непричетних до звинувачень.

Нагадаємо, що спецпрокурор Роберт Мюллер не знайшов доказів змови між виборчим штабом Дональда Трампа і росіянами.

Мюллер розглянув 10 епізодів, пов’язаних з Трампом і можливими перешкодами розслідування. Вільям Барр заявив, що Мюллер не виніс “прокурорського рішення” по цій частині справи. У Мін’юсті США дійшли висновку, що доказів недостатньо для пред’явлення звинувачення президенту.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.