В Україні офіційно відзначатимуть День батька: названо дату

03042

Кабінет міністрів схвалив проект указу президента про День батька. Рішення було прийняте на засіданні уряду без обговорення.

У Мінсоцполітики повідомили, що, згідно з прийнятим рішенням, передбачається, що в третю неділю червня кожного року буде відзначатися День батька. Цього року цей день припадає на 16 червня.

Реалізація акту сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищення статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей.

Зазначимо, що День батька традиційно святкують вже у 80 країнах світу. Сама ідея свята виникла у США в 1909 році у американки Сонори Додд. Таким чином вона хотіла висловити свою повагу батьку, який виховував її та ще п’ятьох дітей після смерті дружини. Ідею підхопили місцеві священики, а незабаром День батька почали святкувати по всій країні. Національним святом цей день став у 1966 році, коли президент США Ліндон Джонсон призначив святкування Дня батька на третю неділю червня.

Раніше Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ провів у мережі флешмоб, присвячений міжнародному Дню батька.

Свято надзвичайно важливе для українців, оскільки значна кількість українських чоловіків сьогодні захищають країну і спокій своїх дітей, даючи відсіч російському агресору на Донбасі.

UA NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.