Uber стає публічним акціонерним товариством. Його водії збираються страйкувати

03039

Цієї п’ятниці, десятого травня, Uber виходить на IPO (пропонує свої акції широкій громадськості, відтак стати акціонером компанії зможе кожен бажаючий).

Очікується, що в результаті акції компанії оцінять у 90 мільярдів доларів – ця відкрита пропозиція може стати однією з найбільших в історії, після IPO Alibaba у 2014 році. Про це повідомляє The Verge

Завтра, з 7:00 до 9:00 водії Uber і Lyft планують страйкувати у кількох великих містах США та Об’єднаного Королівства. Водії не заходитимуть у сервіси.

Нещодавно «Хмарочос» писав про березневі страйки водіїв Uber. Приводом стало зниження оплати водіям милі проїзду в Uber, що підштовхнуло приєднатися до страйку й конкурентів – з таксі-сервісу Lyft. Акції Lyft віднедавна продаються на ринку цінних паперів. Аналітики стверджують, що компанію переоцінили. Водії Uber і Lyft вважаються незалежними підрядниками, яким компанії надають свої потужності для зв’язку з клієнтами. Водії не мають пільг та сплачуваних відпусток, проте можуть працювати за гнучким графіком.

«Uber каже, що не може платити водіям більше, але минулого року його головний виконавчий директор заробив 50 мільйонів доларів. Люди, які працюють у компаніях-мультимільярдерах, не повинні працювати по 70-80 годин на день, аби заробити на хліб. Я приєднуюсь до страйку Uber і Lyft восьмого травня», – пише у Твітері демократичний урядовець США Берні Сандерз.

Хмарочос


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.