10 мільйонів жителів КНДР знаходяться під загрозою голоду – звіт ООН

NORTH KOREA/MALNUTRITION

Близько 40% населення Північної Кореї – 10 мільйонам жителів країни – загрожує голод через нестачу приблизно 1,4 мільйона тонн продуктів харчування.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на доповідь Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) і Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

За словами голови ВПП Ерве Верхозеля, до наступного врожаю 25-мільйонному населенню КНДР буде бракувати майже півтора мільйона тонн продуктів.

 Головними причинами поганого врожаю в країні названі посуха, сильна спека і повені.

“Багато сімей – в деяких районах 43 відсотки населення – страждають від хронічного недоїдання, тому кожна п’ята дитина відстає в розвитку. Державний пайок був зменшений з 380 до 300 грамів на день”, – зазначається у виданні.

Наразі у Всесвітній продовольчій програмі ООН готуються до надання гуманітарної допомоги для 770,5 тисячі жінок і дітей в околицях столиці Північної Кореї Пхеньяна.

“Ми не втручаємося в політику. Коли ми бачимо, що люди в біді, ми повинні допомогти”, – заявив Верхозель у відповідь на питання, чому іншим країнам необхідно допомогти КНДР, яка розробляє ядерне озброєння.

 Нагадаємо, на початку березня в Північній Кореї внаслідок рекордного неврожаю добовий продуктовий пайок був скорочений до 300 грамів на людину.

300-грамовий пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі. Діти, жінки і люди похилого віку звільнені від такого обмеження. Особи, які потребують додаткової їжі, можуть купити її за свої гроші на невеликих ринках.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.