Першотравневі демонстрації в Парижі: поранені 38 осіб

03013

У столиці Франції Парижі в результаті зіткнень активістів з поліцейськими на першотравневих демонстраціях постраждали 38 осіб, серед яких 14 поліцейських.

Як повідомляє Reuters, правоохоронці застосували сльозогінний газ і водомети, щоб розігнати групи протестуючих в масках, які змішалися з членами профспілок.

Для охорони порядку в столиці Франції були задіяні 7400 поліцейських, які здійснили  380 затримань.

  Ліва профспілка CGT засудила насильство з боку поліції, в той час як самі правоохоронці заперечують надмірне насильство.

Міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер повідомив в Twitter, що вандали напали на старовинну паризьку лікарню Піт’є-Сальпетрієр, поранивши її співробітників, а також поліцейського, який прийшов на допомогу.

 На першотравневих демонстраціях члени профспілок вимагали підвищення купівельної спроможності населення. При цьому були розкритиковані реформи, запропоновані президентом Еммануелем Макрона минулого тижня у відповідь на протести “жовтих жилетів”, в тому числі суттєве зниження податку на додану вартість.

На думку активістів, ці заходи не допоможуть поліпшити соціальне становище малозабезпечених верств.

Всього у Франції в першотравневих демонстраціях взяла участь 151 тисяча осіб.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.