Ватажок «Ісламської держави» вперше за 5 років потрапив на відео

0303
Лідер ісламістського угрупування «Ісламська держава» вперше за п’ять років з’явився на відео, яке оприлюднив пропагандистський ресурс Al-Furqan.

Про це повідомляє AP.

На оприлюдненому відео ватажок ісламістів Абу-Бакр-аль-Багдаді сидить, одягнений у чорну мантію та жилет, поруч з ним стоїть автомат.

Це перше за 5 років відео з ватажком «Ісламської держави», зазначає AP. До цього Абу-Бакр-аль-Багдаді був знятий на камеру під час проповіді в мечеті Аль-Нурі в іракському Мосулі у 2014 році.

Фото:скріншот з відео

У серпні минулого року «Ісламська держава» вперше за рік оприлюднила аудіозвернення свого лідера Аль-Багдаді. 55-хвилинну промову опублікували на інтернет-каналі «Ісламської держави» з нагоди початку Курбан-байраму. Вона стала першою з вересня 2017 року, на записі Аль-Багдаді закликає вірних до джихаду.

Зазначимо, лідера «Ісламської держави» часто оголошували вбитим або пораненим. Вважається, що Аль-Багдаді дістав поранення під час авіаудару сил США на початку 2015 року, але достатньо відновився, щоб зберегти прямий контроль над групою.

У липні 2017 прем’єр-міністр Іраку Хайдар аль-Абаді офіційно оголосив про перемогу над «Ісламською державою» у Мосулі.

Громадське


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.