2 травня – граничний термін подання декларації за 2018 рік

03002

Лічені дні залишилися до граничного терміну подання декларації про доходи за 2018 рік.

До 2 травня включно зобов’язані подати декларації про доходи громадяни, які при отриманні доходів за минулий рік не сплатили  податок на доходи фізичних осіб  та військовий збір та особи, що провадять незалежну професійну діяльність.

Слід враховувати, що 29, 30 квітня та 1 травня – вихідні і центри обслуговування платників не працюватимуть.

Про те, хто зобов’язаний задекларувати доходи і чиїх декларацій чекають у ДФС; куди і в який спосіб подавати декларацію; коли треба сплатити визначені у декларації податкові зобов’язання за 2018 рік, чому декларантам потрібно вести облік доходів у книзі і що буде за неподання декларації – розповів керівник профільного підрозділу головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Жаврід. Відео викладено на ютуб-каналі «Допомога платнику», на сторінці у фейсбук ДФС та видання «Нова Доба».

Також він нагадав особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність про обов’язок подати по строку 2 травня крім річної декларації про доходи звіт з ЄСВ за себе за 2018 рік, а також сплатити по строку 2 травня ЄСВ за 2018 рік.

Економіка сьогодення


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.