Новий саркофаг на Чорнобильській АЕС готовий на 99%

02992

Новий конфайнмент над зруйнованим реактором Чорнобильської АЕС готовий на 99%. Роботу планують завершити у травні-червні 2019 року.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Основне завдання влади – забезпечити чистоту навколишнього середовища. Наш уряд завершив проект “Укриття”, ми відновили весь комплекс заходів, щоб забезпечити безпеку для життя і здоров’я людей. Зараз ситуація повністю стабільна. Ми разом з міжнародними партнерами впроваджуємо новітні технології та рішення для подолання наслідків аварії на ЧАЕС“, – сказав очільник Кабінету Міністрів Володимир Гройсман під час відвідання нового конфайнменту “Укриття”.

В Україні й надалі впроваджуватимуться усі заходи безпеки, наголосив очільник уряду.

Зазначається, що зараз уряд працює за трьома напрямами: ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС, відродження територій, які зазнали радіоактивного забруднення, і забезпечення соціального захисту всіх постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Конфайнмент Укриття” є унікальною технологічною конструкцією, аналогів якій немає ніде у світі. Він уже успішно пройшов пробну 72-годинну експлуатацію.

День

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.