Серйозних порушень під час виборів не зафіксовано, – МВС

02973

Значних правопорушень під час другого туру президентських виборів не було зафіксовано. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, під час брифінгу щодо забезпечення публічного порядку під час виборів президента України, передає УНН.

“Продовжується служба й забезпечення правопорядку в містах, селах нашої держави. Особовий склад несе службу по охороні громадського порядку і буде цю роботу продовжувати. Я думаю, що в принципі, масових порушень громадського порядку у нас не зафіксовано”, – заявив Сергій Яровий.

Посадовець відмітив, що завдання, які були покладені на даному етапі, особовий склад виконав. За його словами, підрозділи МВС і надалі продовжують забезпечувати безпеку при доставці протоколів до окружних виборчих комісій, а потім до ЦВК.

“Я думаю, що в подальшому МВС забезпечить безпеку громадян, як ми це й робили до цього. І на жаль, я думаю, що в нас не буде якогось відпочинку, тому що, безумовно, ми вже завтра-післязавтра будемо готуватися до забезпечення правопорядку під час Великодня. Ви бачили яка трагедія відбулась у нас в Шрі-Ланці, тому це наш обов’язок”, – підсумував Яровий.

Зазначимо, що в день виборів по Україні відбулось 42 замінування.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.