Лідери ЄС та НАТО привітали Зеленського з перемогою

02974

Дональд Туск та Єнс Столтенберг також заявили про подальшу підтримку України

Голова Європейської Ради Дональд Туск і генеральний секретар НАТО Енс Столтенберг привітали Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні, не чекаючи остаточних підсумків голосування. Про це повідомляє DW.

«Вирішальний день для України. Вільні вибори й мирна зміна влади = сильна українська демократія. Вітаємо Володимира Зеленського. ЄС сповнений рішучості продовжувати свою підтримку», – написав Туск у своєму Twitter.

 «Вітаємо Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні. Україна є важливим партнером НАТО, і ми з нетерпінням чекаємо продовження нашої співпраці», – заявив Столтенберг.

Комісар ЄС із питань розширення і політики добросусідства Йоханнес Хан, привітавши Зеленського у своєму Twitter, закликав його «звільнити країну від загарбництва олігархів».

«Я вітаю український народ із проявом демократичної зрілості», – написав він.

Канцлер Австрії Себастьян Курц, вітаючи Зеленського, зазначив, що Австрія є одним із найбільших інвесторів в Україні й тому безпосередньо зацікавлена ​​в її економічному успіху.

 «Я закликаю президента Зеленського продовжити необхідні реформи, особливо в справі боротьби з корупцією», – зазначив він. Курц підкреслив, що Відень підтримує санкції Брюсселя щодо Москви й виступає за відновлення територіальної цілісності України.

На думку представника МЗС Росії Марії Захарової, при новому главі держави «Україна може здійснити перезавантаження». Йдеться про необхідність консолідації народу «на підставі вироблення загальнонаціонального порядку», написала Захарова у Facebook.

Mind

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.