В Україні стартував другий тур виборів президента

02970

21 квітня в Україні проходить другий тур виборів президента країни. За крісло глави держави змагаються чинний президент Петро Порошенко і шоумен Володимир Зеленський.

Голосування на виборчих дільницях в Україні триватиме з 8 до 20 години, а на зарубіжних – за місцевим часом. Сформовано 199 територіальних виборчих округів і 1 закордонний.

Перші підсумки Національного екзит-полу стануть відомі після закінчення голосування. О 20:00 21 квітня – оголосять дані станом на 18 годин, а о 22.00 – станом на 20 годин.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур виборів президента України. За результатами підрахунку 100% протоколів, за Володимира Зеленського віддали голоси 30,24% голосів, за Петра Порошенка – 15,95%.

Другий тур виборів заплановано на неділю, 21 квітня. ЦВК до 1 травня повинна назвати ім’я нового глави держави. За виборами президента слідкуватимуть майже 3 тисячі міжнародних спостерігачів.

Більше 156,6 тисяч українців тимчасово змінили місце голосування перед другим туром.

Громадяни зможуть проголосувати за закордонним паспортом лише на закордонних дільницях. Центральна виборча комісія затвердила кошторис витрат на закордонні дільниці у другому турі, сума сягнула понад 10 млн.

Нагадаємо, фото- і відеофіксація результатів голосування є порушенням таємниці волевиявлення, навіть якщо мова йде про свій бюлетень. Такі випадки в МВС пообіцяли переслідувати за законом, відповідна стаття якого передбачає до 3 років позбавлення волі.

19 квітня о 19.00 на НСК «Олімпійський» у Києві відбулись дебати кандидатів на пост президента Володимира Зеленського та Петра Порошенка. На запрошення чинного президента продовжити дискусію в телестудії «Суспільного» Зеленський відповів відмовою.

Раніше кандидат у президенти України Володимир Зеленський представив свою команду. На дебатах на НСК,  Зеленський перерахував ключові пріоритети.

Сполучені Штати та Європейський союз (ЄС) продовжать співпрацю з Україною, незалежно від результату президентських виборів.

UA NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.