У Штатах закликають до імпічменту Трампа

02965
Адвокат Джордж Конвей закликає президента США Дональда Трампа піти з посади незважаючи на те, що звіт спецпрокурора Роберта Мюллера не містить доказів підтримки виборчої кампанії Трампа з боку РФ у 2016 році.

Про це повідомляє Politico.

“Адвокат консерватор Джордж Конвей закликав президента Дональда Трампа піти з посади після звіту спеціального прокурора Роберта Мюллера, ще більше розділяючись у поглядах зі своєю дружиною – радником президента Келліан Конвей”, – йдеться у повідомленні.

Джордж Конвей, який не приховує свою зневагу до президента Трампа, стверджує, що, хоча звіт Мюллера виправдав Трампа у питаннях змови (втручання РФ у вибори президента 2016 року — ред.) та перешкоджанні правосуддю, висновки спецпрокурора все одно є підставою для імпічменту.

Джордж Конвей назвав Трампа «раковою пухлиною на посаді президента», яку Конгрес повинен «видалити без затримки».

Як повідомляв Укрінформ, у четвер Міністерство юстиції США оприлюднило звіт щодо розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера. У документі, що має обсяг 448 сторінок, йдеться, зокрема, про відсутність змови з російським урядом з боку штабу Дональда Трампа або будь-якого іншого громадянина США.

Тим часом, демократи у Конгресі США вимагають слухань зі спецпрокурором Робертом Мюллером щодо російської справи. Зокрема, із такою заявою виступили спікер Палати представників Ненсі Пелосі та лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер. Голова Юридичного комітету нижньої палати Конгресу США Джері Надлер у цьому зв’язку повідомив, що вже викликав Мюллера на слухання до комітету.

Укрінформ

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.