У США опублікували відредаговану доповідь Мюллера щодо російської справи

02954

Міністерство юстиції США опублікувало відредаговану версію 400-сторінкової доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання у вибори президента 2016 року.

Як повідомляє AP, перша частина, присвячена контактам виборчого штабу Дональда Трампа з росіянами, найбільше зазнала цензури. Кілька сторінок майже повністю заретушовано.

Другий розділ доповіді, де йдеться про можливі перешкоджання правосуддю з боку президента США, лише злегка заретушували.

Генеральний прокурор США Вільям Барр пояснив, що в звіті приховали дані про велике журі, конфіденційну інформацію, а також частини, що стосуються незавершених розслідувань і конфіденційності або репутації людей, не причетних до обвинувачень.

Доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера складається з двох томів на 448 сторінках, включаючи додатки.

У першому розділі доповіді детально описується втручання Росії у вибори 2016 року, а в другому – питання про те, чи перешкоджав президент Дональд Трамп правосуддю.

Нагадаємо, що спецпрокурор Роберт Мюллер не знайшов доказів змови між виборчим штабом Дональда Трампа і росіянами.

Мюллер розглянув 10 епізодів, пов’язаних з Трампом і можливим перешкоджанням розслідуванню. Вільям Барр заявив, що Мюллер не виніс “прокурорського рішення” по цій частині справи. У Мін’юсті США прийшли до висновку, що доказів недостатньо для пред’явлення звинувачення президенту.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.