Від ВВС надійшли перші 50 тис. фунтів компенсації за поширення неправдивої інформації – Порошенко

02953

На рахунок президента України Петра Порошенка надійшли перші 50 тис. фунтів від мовної корпорації ВВС, що суд постановив виплатити як компенсацію за поширення неправдивої інформації щодо плати за зустріч П.Порошенка з американським колегою Дональдом Трампом.

“Сьогодні на мій рахунок надійшов перший транш у 50 тис. фунтів, які ВВС заплатила за компенсацію як вибачення. Кожну копійку з цих коштів зараз буде переведено на благодійність”, – сказав президент у вівторок в ефірі телеканалу “112.Україна”.

Він наголосив, що вперше за історію ВВС чинний глава держави виграв у суді “кейс” і захистив честь України і свою.

Як повідомлялося, 28 березня 2019 року спікер виборчого штабу кандидата в президенти України П.Порошенко Олег Медведєв повідомив, що президент України Петро Порошенко має намір пожертвувати компенсацію від британської мовної корпорації ВВС за поширення неправдивої інформації на благодійність.

У 2018 році президент України П.Порошенко подав позов проти ВВС через матеріали про те, що посередники українського керівника заплатили менше 400 тис. дол. за першу його зустріч із президентом США Д. Трампом. У позові йдеться про те, що BBC відмовилося опублікувати спростування або вибачення, і ця історія залишається доступною на сайті BBC.

У матеріалі BBC зазначалося, що особистий адвокат Д. Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж у розмірі 400 або 600 тис. дол. від посередників українського президента за організацію першої зустрічі між ним і Д. Трампом у червні 2017 року.

В Адміністрації президента України назвали публікацію ВВС брехнею і зажадали спростування цієї інформації.

У лютому 2019 року суд у Лондоні визнав однобоким матеріал британської ВВС, в якому зазначалося, що посередники президента України Петра Порошенка заплатили мінімум 400 тис. дол. за першу зустріч з американським колегою Дональдом Трампом.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.