У штабі Зеленського озвучили позиції кандидата щодо виборів на Донбасі і руху до НАТО

02938
Спікер передвиборного штабу кандидата в президенти України шоумена Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що провести демократичні вибори на непідконтрольних Києву територіях Донбасу в даний момент неможливо.

Крім того, Разумков зазначив, що, попри недосконалість Мінського процесу, такий формат цілком прийнятний, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Що стосується війни на сході і Мінських угод, дійсно, «Мінськ» — не ідеальний, з ним багато питань, і протягом багатьох місяців це питання буксує, але, на жаль, ніхто не може запропонувати іншої альтернативи. До Мінського процесу прив’язані всі ці санкції, які на сьогодні діють відносно Російської Федерації, і поміняти весь цей процес буде дуже важко», – сказав він.

За його словами, єдиним шляхом вирішення конфлікту на Донбасі є спільні дії України та міжнародних партнерів, в першу чергу дипломатичним шляхом.

Також Разумков заявив, що повернення окупованих територій Донбасу і Криму має відбуватися виключно на умовах України.

Що стосується європейської та євроатлантичної інтеграції України, то, за словами представника штабу Зеленського, «цивілізаційний вибір країни був зроблений давно».

«Він був підтверджений в 2014 році, загибеллю людей на Майдані під час Революції Гідності, він підтверджується тим, що українська армія відстоює наш суверенітет на сході країни, але це ще важкий шлях, який нам належить пройти», — сказав Разумков.

«Якщо ми говоримо про інтеграцію до Північноатлантичного альянсу — так, це дійсно важливо і, на жаль чи на щастя, іншої альтернативи руху України в цьому напрямку немає», — додав він.

Також Разумков заявив про необхідність проведення аудиту Національного банку України, на основі якого можуть бути прийняті кадрові рішення, нагадавши, що саме президент подає кандидатуру на пост глави НБУ.

«Тому я думаю, що президент має право оцінювати дії, в тому числі сьогоднішніх керівників цієї структури, і потім на базі цього приймати кадрові рішення», — додав він.

У стосунку земельної реформи і запуску ринку сільгосподарської землі, за словами спікера штабу Зеленського, «це парадокс, що люди не можуть розпоряджатися своїм майном», тому «відкривати цей ринок однозначно потрібно», але після підготовки відповідного законодавства.

«Наша позиція – розробляється законодавча база, яка захистить інтереси власників та інвесторів. Я думаю, за півроку вже її можна зробити», — зазначив він.

Говорячи про масштабну приватизацію держпідприємств, спікер штабу Зеленського зазначив, що приватизацію потрібно проводити, але стратегічні об’єкти повинні залишитися у власності держави.

12 квітня президент Франції Еммануель Макрон прийняв у Єлисейському палаці спочатку кандидата у президенти України Володимира Зеленського, а потім також зустрівся з чинним президентом України Петром Порошенком. Зеленський назвав атмосферу зустрічі дуже теплою.

Нагадаємо, за результатами першого туру президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

Згідно з останнім опитуванням, за Зеленського готові проголосувати 61% виборців, за Порошенка — 24%.

Громадське

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.