“Треба боротися за голоси виборців”: як пройшла зустріч Порошенка з Меркель

02931

Зустріч лідерів країн тривала близько години.
У п’ятницю, 12 квітня, президент України Петро Порошенко зустрівся з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Президент прибув до відомства канцлера після обіду, йдеться у ТСН.

Кортеж українського президента зустрічала діаспора з жовто-блакитними прапорами і вигуками “Слава Україні”. Лідери держав спілкувалися приблизно годину. Порошенко подякував за постійну підтримку і підтвердив європейський курс України: “Маємо пройти шлях до ЄС і НАТО до кінця і на моє переконання – це єдина інституція, яка здатна забезпечити безпеку держави”.
ВідеоБула класна, конструктивна зустріч, я побачив лідера – Зеленський про зустріч із Макроном

Обидва кандидати у президенти України цей день проводять в Євросоюзі. Петро Порошенко і Володимир Зеленський прилетіли у Париж на зустріч з президентом Франції: кожен окремо і за зачиненими дверима. Президент до Парижа летить через Берлін. Там він уже зустрівся з Ангелою Меркель.
Була класна, конструктивна зустріч, я побачив лідера – Зеленський про зустріч із Макроном

За словами Меркель, хто б не став наступним президентом України, Берлін буде підтримувати український народ і Україну на курсі реформ. “Я вирішила запросити президента, у нас постійний контакт, ми часто бачимося. Навіть у часи президентської кампанії я хочу підтримувати діалог”, -сказала Меркель.

За словами Порошенка, у другому турі два переможці і це вибір українського народу. “Те, що у нас несистемні політики отримують певні результати, – це приклади деяких європейських країн і не є чимось особливим. Треба боротися за голоси виборців”, – сказав він.

“Розбіжності є”. Меркель і Порошенко розповіли деталі перемовин щодо “Північного потоку-2”  Згадали і про “Північний потік-2”. Україна проти будівництва газогону, а Німеччина підтримує ідею. Крім того, Україна має стати транзитною країною.Порошенко своєю чергою додав, що Україна запропонувала німецьким компаніям, замість реалізації проекту газопроводу, взяти участь в управлінні українською газотранспортною системою.

Після зустрічі з Меркель Порошенко полетів до Парижа, де зустрівся з французьким президентом Емануелем Макроном. “Обговорювали найважливіші питання”.

З Макроном також зустрівся інший кандидат в президенти України Володимир Зеленський. Місцеві видання пишуть, що французька влада захотіла більше дізнатися про погляди Зеленського, тому прийняли пропозицію про зустріч. У прес-службі Єлісейського палацу заявили, що жодних офіційних коментарів не буде.

Нагадаємо, 31 березня в Україні  Виборчі дільниці в Україні зачинились Виборчі дільниці в Україні зачинились відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК ЦВК офіційно оголосила результати голосування у першому турі виборів президента ЦВК офіційно оголосила результати голосування у першому турі виборів президента офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко – у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський – у решті.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.