Спецслужби ЄС зафіксували спроби Росії впливати на вибори до Європарламенту

02933
Спецслужби Європейського союзу зафіксували спроби Росії впливати на вибори до Європарламенту, які стартують 23 травня.

Як повідомляє агентство DPA з посиланням на останні звіти спецслужб, зусилля РФ зосереджені на використанні соцмереж та медіа, що підтримуються державою, як-от RТ, для підтримки дружніх до Росії і критичних до ЄС партій.

Зокрема Москва націлена на молодь. Частково мета дій РФ полягає в тому, щоб посіяти сумніви щодо важливості Європарламенту і зменшити явку на виборах.

Крім того, у розвідці підкреслили, що зусилля Росії менш помітні, ніж у випадку з президентськими виборами у США 2016 року або французькими виборами у травні 2017 року.

Своєю чергою, у російському уряді категорично відкинули звинувачення і заявили, що Росія не прагне впливати на вибори в ЄС, а також не має таких намірів на інших виборах.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Громадське

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.