Поговорили про життя. Що відомо про зустріч Зеленського з Макроном

02930

12 квітня 2019 року шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський зустрівся із президентом Франції Еммануелем Макроном.

Розповідаємо, що відомо про цю зустріч.

Напередодні

11 квітня про те, що така зустріч відбудеться, повідомили в Єлисейському палаці. Згідно з цим повідомленням, зустріч Макрона і Зеленського була призначена на 15:00. Планувалося, що після неї Макрон зустрінеться і з чинним президентом Петром Порошенком.

 Ввечері 11 квітня, коли президент Петро Порошенко прийшов в студію 1+1 і запропонував Зеленському почати дебати прямо там, Зеленський заявив, що вже перебуває в Парижі.

Як пройшла зустріч

Повідомлення про те, що Еммануель Макрон прийняв Володимира Зеленського в Єлисейському палаці, з’явилося на сторінках шоумена у соцмережах після 17:00. На опублікованому відео видно учасників зустрічі за столом і групу журналістів, яка їх знімала.

 Після зустрічі Зеленський коротко прокоментував її кореспондентові Радіо Свобода.

“Дуже класна, тепла атмосфера, дуже зустріч була конструктивною, я побачив перед собою дійсно лідера об’єднаної Європи”, – сказав він.

 Детально про хід і теми переговорів шоумен розповідати не став.

“Ми обговорювали найважливіші питання для українського суспільства, для України в цілому. Говорили про життя, про головне говорили, про припинення війни на Донбасі”, – заявив Зеленський, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.

Після зустрічі із Зеленським почалися переговори Макрона із президентом Петром Порошенком.
Станом на 20:30 у Єлисейському палаці зустріч із Зеленським не прокоментували.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.