У Києві відреставрують фунікулер

02915
Споруди київського фунікулера (Михайлівського механічного підйому) на вул. Петра Сагайдачного, 3 відреставрують із пристосуванням до умов сучасного використання.

Про це поінформував заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

“Заплановано здійснити реставрацію споруди київського фунікулера (Михайлівського механічного підйому) як щойно виявленого об’єкта культурної спадщини та пристосувати споруду до умов сучасного використання, не змінюючи її історично-правовий статус”, – сказав він.

У проекті реставрації враховано експертний звіт ТОВ «ПРОЕКСП».

Фінансування витрат здійснюватиметься відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки коштом бюджетних коштів.

На поточний рік на ці потреби планують спрямувати 100 291,3 тис. грн. Фінансування закупівлі нових кабін фунікулера та обладнання до них здійснюватиметься коштом кредитних коштів, найближчим часом буде оголошено міжнародний тендер відповідно до процедур закупівель Європейського інвестиційного банку.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.