Політичний комітет ПАРЄ не дав провести запропоновані РФ зміни щодо санкцій

02918

Політичний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи не дав можливості провести запропоновані російськими лобістами поправки до документа щодо механізму санкцій, які зробили можливим зняття з Росії обмежень в інституції. Про це сьогодні повідомив член української парламентської делегації в ПАРЄ, народний депутат Олексій Гончаренко, передає УНН.

“Наразі Політичний комітет ПАРЄ не дав можливості провести ті поправки, на яких наполягали російські лобісти. Коротко: ці поправки змінили б механізм санкцій, і з Росії були б зняті всі обмеження”, – зазначив він у Facebook.

Однак, Гончаренко зазначив, що “це ще не кінець”.

“Як ми бачимо, кожну сесію російська делегація намагається тим чи іншим чином натиснути на керівництво і членів Ради Європи. Боротьба триває”, – додав він.

Раніше постпред України при РЄ Дмитро Кулеба попереджав, що впливові сили на чолі з Генсеком РЄ Турбйорном Ягландом і однією дуже сильною країною на черговій сесії ПАРЄ, яка стартувала 8 квітня, сильно переконуватимуть ПАРЄ зробити собі “хімічну кастрацію” в інтересах Росії.

Напередодні ПАРЄ затвердила проведення термінових дебатів на тему “Роль і місія Парламентської асамблеї: головні виклики для майбутнього”, проти яких виступила українська делегація.

Голова постійної парламентської делегації України в ПАРЄ Володимир Ар’єв при цьому заявив, що велика кількість членів ПАРЄ проти “хімічної самокастрації” інституції, що стосується зниження права Асамблеї запроваджувати санкції, чого вимагає Росія.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.