Офіційні дебати між Порошенком і Зеленським можливі тільки у студії “Суспільного” – ЦВК

02910

Офіційні дебати призначено на 20.00 годину 19 квітня. А після цього – у будь-який час і в будь-якій формі, вважає Аласанія.

У Центральній виборчій комісії (ЦВК) зазначили, що офіційні дебати між двома кандидатами у президенти – Петром Порошенком і Володимиром Зеленським – можливі тільки у студії “Суспільного”.

Про це розповіла голова ЦВК Тетяна Сліпачук на брифінгу 9 квітня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Водночас голова Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Зураб Аласанія додав, що “Суспільне” готове до такого формату дебатів, і підтримав позицію ЦВК.

“Офіційні дебати призначено 19 квітня на 20.00 годину. А після цього – у будь-який час і в будь-якій формі”, – сказав Аласанія.

За словами Сліпачук, дебати іншого формату можуть проводитися будь-де і за рахунок виборчих фондів обох кандидатів.

Нагадаємо, Володимир Зеленський запропонував чинному президентові Петру Порошенку провести дебати на стадіоні “Олімпійський”, той погодився.

Пізніше Порошенко закликав Зеленського прийти на дебати на НСК “Олімпійський” 14 квітня. Зеленський, своєю чергою, заявив, що дебати з чинним президентом відбудуться на “Олімпійському” 19 квітня.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.