«Укрзалізниця» запустила новий регулярний контейнерний потяг до Польщі

02905

Це вже 19-й контейнерний потяг УЗ, що курсуватиме на постійній основі, з них 8 транзитних

«Укрзалізниця» запустила новий регулярний контейнерний потяг від ст. Нижньодніпровськ-Вузол (Україна) – ст. Славкув (Польща), передає AgroPortal із посиланням на інформацію держперевізника.

Щосуботи він збиратиме контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь.

 Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею значно скорочено – до 40 годин замість кількох діб. Крім того, завдяки збільшенню швидкості доставки вартість перевезення контейнерів на фітингових платформах власності АТ «Укрзалізниця», які знаходяться на балансі філії «Центр транспортного сервісу «Ліски», знижено на 20-25%.

Зазначається, що це вже 19-й контейнерний поїзд «Укрзалізниці», що курсуватиме на постійній основі, з них 8 транзитних.

«Наразі розглядаємо можливість організації нових контейнерних поїздів за маршрутом Литва – Україна – Литва. Наші фахівці з логістики контейнерних перевезень уже домовляються про співпрацю з колегами АТ «Литовські залізниці», ДО «Білоруська залізниця» та ТОВ Containerships, – повідомив Євген Кравцов.

Нагадаємо: наприкінці березня-2019 «Укрзалізниця» збільшила ціни на вантажні перевезення на 14,2%. Це перший етап на шляху до запровадження постійно діючої моделі автоматичної індексації тарифів на індекс цін виробників промпродукції

m!


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.