Хто з українців ризикує залишитися без субсидій

02906
Завдяки перевіркам бюджет вдасться зберегти до 10 млрд

Якщо українці матимуть заборгованості по комунальних платежах станом на травень – їх позбавлять субсидій. Ще частина субсидіантів відсіється після спеціальної перевірки – соцвиплати не отримають близько 30% “нечесних” пільговиків.

Громадяни, які мають статус безробітних, але при цьому працюють неофіційно, теж залишаться без субсидій. Завдяки перевіркам бюджет вдасться зберегти до 10 млрд, які витрачають на надання держдопомоги українцям.

Відомо, що інспектори почнуть моніторити онлайн-доходи і фактичне проживання субсидіантов зі статусом безробітних.

 Ходити по квартирах з перевірками не будуть, так як це може сприяти зростанню корупції в соціальній сфері.

Варто відзначити, що в травні 2019 року отримувачі субсидій мають подати заяву та декларацію про доходи до управління соціального захисту населення.

Нагадаємо, з 1 квітня для українців знизилася ціна на газ для побутових споживачів на 2%. А це означає, що на 17 копійок газ подешевшає. Трохи смішна сума, але пересічні українці на це не можуть вплинути ніяк. При цьому не вказується максимально можлива торгова націнка постачальника. Про це повідомляє прес-служба НАК “Нафтогаз України”.

“ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” знижує ціну на квітень для своїх побутових споживачів на 2%, не встановлюючи максимально можливу торговельну націнку постачальника, яка дозволена законодавством”, – йдеться в повідомленні.

Субсидії в Україні

Субсидії в Україні
 Узагальнюючи вищесказане, виявляється, що кінцева ціна газу для побутових споживачів “Нафтогазу” складе 8,38 грн за кубометр замість 8,55 грн за кубометр (у вартість входитимк ПДВ та витрати на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.