ЦВК наполягає на проведенні теледебатів між Порошенко і Зеленським у телестудії «Суспільного»

02903

Зазначені теледебати мають оплачуватись з державного бюджета

Офіційні дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка за кошт державного бюджету мають проводитися у студії «Суспільного», передає РБК-Україна.

Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук.

 «Звертаю вашу увагу на існуючу постанову ЦВК від 5 травня 2014 року № 472, якою встановлено місце проведення дебатів. Там лише вказана стара адреса на вулиці Мельникова, яка зараз – Юрія Іллєнка. Але адреса та ж сама. Це вже приміщення суспільної телерадіокомпанії. Саме там мають проводитись дебати. Це теледебати, які мають бути обов’язково проведені у відповідності до законодавства», – заявила вона.

За словами голови ЦВК, кошти на проведення дебатів за рахунок державного бюджету були закладені ще у 2018 році.

«Важливою характеристикою цих дебатів є те, що вони оплачуються з коштів державного бюджету, розпорядником яких є ЦВК. Безумовно, ці кошти були закладені ще у 2018 році. Це частина виборчого процесу», – наголосила Сліпачук.

У свою чергу, сьогодні, 7 квітня, кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко назвав дату проведення теледебатів зі свої опонентом у другому турі, шоуменом Володимиром Зеленським, 14 квітня на НСК «Олімпійський».

m!


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.