Клімкін прокоментував програш України у СОТ щодо транзиту через Росію

02896
Міністр закордонних справ Павло Клімкін, коментуючи питання, чому Україна програла суперечку у СОТ щодо транзитних обмежень через територію РФ, зазначив, що іноді варто дослухатися до МЗС і щодо стратегії, і щодо тактики.

Про це він написав у Twitter.

“Питають, чому Україна програла суперечку у СОТ. Без самореклами для нашої дипломатичної команди можу сказати, що іноді варто все ж таки дослухатися до МЗС і щодо стратегії, і щодо тактики”, – написав Клімкін.

Як повідомлялося раніше, Світова організація торгівлі (СОТ) відмовилася визнавати порушенням запроваджені Російською Федерацією транзитні обмеження для товарів походженням із України. Київ оскаржував дії Москви, яка розірвала найкоротший шлях українських товарів на ринки Середньої Азії.

Рішення за скаргою України проти РФ у СОТ обіцяють оприлюднити найближчим часом. Проте вже зараз ЗМІ називають цю справу ключовою: вперше експерти СОТ визнали, що організація має право розглядати випадки, коли обмеження імпорту або транзиту мотивується наявністю “загроз національній безпеці”.

Укрінформ

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.