У Порошенка відповіли на пропозицію Зеленського використати для дебатів НСК «Олімпійський»

02887

Президент України Петро Порошенко не буде влаштовувати дебати із Зеленським на стадіоні, заявила представниця його блоку. А занепокоєне керівництво «Олімпійського» запевнило, що не має ніякого відношення до цієї ініціативи.

Про те, що Порошенко не  стане дебатувати на стадіоні, заявила в ефірі Громадського народна депутатка від партії «Блок Петра Порошенка» Марія Іонова, передає УНН.

Президент Порошенко – європеєць і він на стадіоні не буде зустрічатись, він буде зустрічатись в телестудії, де мають нормально, професійно відбутись дебати… а на стадіон до нього (Зеленського, – ред.) може прийти Павелко (президент Федерації футболу України, – ред.) і зіграти у футбол

— Марія Іонова,
депутатка від партії «Блок Петра Порошенка»

А керівництво Держпідприємство НСК «Олімпійський» на сторінці у Facebook оприлюднило заяву для всіх, запевнивши, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в Президенти України. Пропозиція Зеленського – його власна ініціатива, яку керівництво НСК «Олімпійський» з ним не обговорювало, і взагалі «НСК «Олімпійський» є аполітичним державним підприємством та не бере жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у Президенти України».

Нагадаємо, раніше штаб Володимира Зеленського опублікував відео, у якому кандидат у президенти покликав Петра Порошенка на дебати, поставивши перед ним низку умов. Однією з них стало проведення дебатів на НСК «Олімпійський» у присутності всіх бажаючих телеканалів.

Національна громадська телерадіокомпанія України (НГТУ) вже запросила учасників другого туру президентських виборів на дебати, які вона готова провести в останню п’ятницю перед днем голосування. Реакція кандидатів до НГТУ поки що не надходила. Радник Зеленського Руслан Рябошапка у програмі «Нині вже» на Громадському заявив, що  тому немає про що дебатувати з Порошенком, особливо після того, як президент назвав свого конкурента «маріонеткою Коломойського». В ЄС наполягають на дебатах між Зеленським та Порошенком.

Тим часом, У Раді пропонують змусити кандидатів у президенти до теледебатів. Парламент зареєстрував законопроект, який передбачає обов’язкові теледебати між кандидатами у президенти перед другим туром виборів.

UA.NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.