Євросоюз продовжить відтермінування Brexit до 2020 року, – ЗМІ

02881

У Брюсселі готові піти на зустріч Великобританії і продовжити відтермінування по Brexit на тривалий час в обмін на суворе дотримання поставлених умов.

За попередніми даними, Євросоюз погодиться перенести дату виходу Великобританії на січень або квітень 2020 року, повідомляє Financial Times.

До цього прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявляла про намір знову попросити ЄС про відтермінування. За даними місцевих ЗМІ, вона збирається провести четверте голосування за своїм проектом угоди щодо Brexit, який в минулому вже тричі відкинули.

Так, у понеділок після оголошення підсумків голосування щодо усіх чотирьох пропозицій, які були відібрані спікером Палати громад Джоном Беркоу, стало відомо про те, що депутати британського парламенту відкинули всі альтернативи проектів угоди  Британські депутати знову відкинули всі альтернативи Brexit з Євросоюзом щодо умови Brexit.

Що треба знати про Brexit?Це вихід Великої Британії зі складу ЄС. Референдум з цього питання відбувся 23 червня 2016 року. За вихід з Євросоюзу проголосувало 51,9% підданих, за те, щоб залишитись у складі ЄС висловилось 48,1% осіб, які взяли участь у волевиявленні.

Чому Британія так довго не може вийти з ЄС?

Уряду та парламенту Британії не сподобались умови виходу з ЄС, про які домовилась прем’єрка Мей з Європарламентом. Тож вони відхилили першу угоду щодо Brexit. Після Brexit Британія матиме фінансові зобов’язання щодо 74 європейських установ. Тож виникло питання про вихід Британії з ЄС без угоди. Та в такому разі на голови британців дуже швидко б обвалилися проблеми експорту до країн ЄС, руху фінансів, перетину кордону з ЄС, умов перебування там британських громадян тощо.

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.