Політтехнолог розповів, чи зможе Порошенко наздогнати Зеленського у другому турі

02885
Соціологічно подолати відрив від Зеленського, враховуючи електоральні резерви і антирейтинги кандидатів, Порошенку просто неможливо.

Результат Володимира Зеленського спантеличив політтехнологів Петра Порошенка, які не розраховували на таку високу підтримку Зеленського, вважаючи, що за рахунок низької явки Зеленський не отримає більше 26%. Однак Зеленський в першому турі отримав більше 30% голосів. Це результат, який засмучує команду Порошенка, тому що 12-13% – це розрив, що не компенсується. Соціологічно подолати його, враховуючи електоральні резерви і антирейтинги кандидатів, Порошенку просто неможливо. Про це пише Андрій Золотарьов, політолог, директор аналітичного центру “Третій сектор” у своїй колонці на “Главред”.

“Петро Олексійович буде намагатися радикалізувати кампанію. Уже прозвучало його перша заява про те, що він не дасть жодного шансу “маріонетці Коломойського”. Це говорить про те, що Порошенко не планує здаватися. Бо і він, і його команда будуть робити ті ж помилки, що і в січні-лютому, коли вони почали масовану кампанію з дифамації Зеленського.
На даний момент у Зеленського 7% антирейтингу, тому можна навіть не говорити про коефіцієнт корисної дії так званих “порохоботів” і роликів, створених проти “маріонетки Коломойського”. Це не працює”, – упевнений Золотарьов. За його словами, потрібно віддати належне команді Порошенка. Стратегічно вона вичавила максимум можливого в першому турі, максимум, чого можна було досягти за рахунок контрольованого голосування, так званої “сітки”, за рахунок формування стратегічної конфігурації, коли “біло-синій” електорат розривається між Бойком і Вілкулом, а електорат Тимошенко і Гриценка розривають Смешко і Ляшко.
Як повідомлялося раніше, за результатами обробки протоколів, лідирує шоумен Володимир Зеленський, якого підтримали 30,26% виборців. За чинного главу держави Петра Порошенка проголосували 15,92% виборців.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.