Завищено у дев’ять разів: у Донецькій області зафіксували розбіжності між даними ЦВК та реальними

02871

Поліція відкрила кримінальну справу за фактом фальсифікації даних під час обробки бюлетенів, переданих однією з дільничних виборчих комісій в Мангушському районі Донецької області.

За інформацією членів ДВК, дані, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії, не співпадають з переданими до ЦВК. Зокрема, різниця на користь одного з кандидатів у президенти збільшена у дев’ять разів.

Поліція розслідує ймовірну фальсифікацію за ст.158 Кримінального кодексу України (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів).

На якому етапі відбулася підміна даних – поки невідомо. Поліція також з’ясовує особи людей, які можуть бути причетні до ймовірної фальсифікації.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія опрацювала 99% протоколів з результатами голосування на виборах президента України.

Шоумен Володимир Зеленський отримав 30,22% голосів виборців, чинний глава держави Петро Порошенко – 15,94%, а лідер партії ВО Батьківщина Юлія Тимошенко – 13,39%.

Таким чином, до другого туру виборів виходять Порошенко та Зеленський. Офіційно другий тур буде оголошений після підрахунку 100% протоколів виборчих дільниць.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.