Хто і чому крав – побачимо швидко, – Сергій Кривонос про поліграф-перевірку в «Укроборонпромі»

02870

Перевірка на поліграфі керівництва «Укроборонпрому» дозволить швидко побачити, хто і чому крав, кому давав хабарі.Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос.

Коментуючи те, що Президент розпорядився, щоб весь керівний склад «Укроборонпрому» пройшов перевірку на поліграфі, пан Кривонос сказав, що це нормальний процес у світовій практиці, фірми і підприємства це постійно застосовують.

«Всі питання та інформація будуть доноситися до суспільства, щоб люди бачили, що керівництво держави й «Укроборонпрому» зацікавлені в тому, щоб ця організація стала прозорою. Коли ми зможемо це зробити, тоді суспільство зможе побачити, що ми готові до європейського розвитку, до співпраці за світовими стандартами, що дозволить зацікавити наших стратегічних партнерів у подальшому продовженні співпраці», – зазначив заступник секретаря РНБО.

Також на запитання ведучого про те, як швидко ця перевірка може відбутися і хто буде її проводити, гість програми сказав, що з урахуванням тієї кількості людей, яку передбачають для перевірки, а це близько 200-300 осіб, це можна провести протягом 1,5-3 місяців.

«Буде декілька організацій, які будуть проводити перевірку, і найголовніше, що людина, яку будуть викликати до спеціаліста, не буде знати, в яку організацію піде і хто безпосередньо буде з нею працювати, щоб унеможливити варіант шантажу або підкупу», – пояснив Кривонос.

До слова, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала понад 99% протоколів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.