Помпео закликав Росію не відправляти військових до Венесуели

02869
Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео закликав міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова припинити направляти російських військових у Венесуелу.

Як повідомляє Reuters про це йшлося під час телефонної розмови Помпео і Лаврова. «Держсекретар Помпео сказав російському міністру закордонних справ Лаврову, що Сполучені Штати і країни регіону не будуть бездіяльними, коли Росія загострює напруженість у Венесуелі. Подальше введення російського військового персоналу на підтримку незаконного режиму Ніколаса Мадуро у Венесуелі створює ризик продовження страждань венесуельського народу, який переважною більшістю підтримує тимчасового президента Хуана Гуйдо», — наголошується у повідомленні. Помпео закликав Росію припинити неконструктивну поведінку та приєднатися до інших країн, зокрема переважної більшості країн Західу, які «добиваються кращого майбутнього для народу Венесуели».

Нагадаємо, два російські військові літаки приземлилися в аеропорту столиці Венесуели Каракаса.

Зокрема, на борту одного з літаків були близько 100 військових і високопоставлений генерал Василь Тонкошкур.

Громадське


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.