В Європейському бюро з боротьби із шахрайством заявляють, що жодного розслідування стосовно Порошенка немає

02862

Європейське бюро з боротьби із шахрайством (OLAF) заперечує факт будь-якого розслідування щодо президента України Петра Порошенка, про що раніше заявила кандидат у президенти, лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“OLAF підтверджує, що не здійснює розслідувань, пов’язаних з українським президентом. У разі, якщо надійде будь-яка інформація, що представляє інтерес для розслідування, OLAF оцінить її в контексті наших звичайних процедур”, – заявили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес- службі OLAF у понеділок у Брюсселі.

Водночас у Британському бюро щодо боротьби із шахрайством в особливо великих розмірах (SFO), на яке також послалася Ю.Тимошенко, на запит агентства “Інтерфакс-Україна”, відповіли одним реченням. “Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати будь-який інтерес до цього питання”, – заявив офіційний представник організації.

Як повідомлялося, 23 березня Ю.Тимошенко заявила, що Кіпрський суд, Британське бюро з боротьби із шахрайством в особливо великих розмірах (SFO) і Європейське бюро з боротьби із шахрайством (OLAF) розпочали розслідування щодо П.Порошенка та його оточення.

Згодом у виборчому штабі кандидата в президенти України, нинішнього глави держави П.Порошенка заявили, що поширена Ю.Тимошенко інформація про нібито відкриття проти П.Порошенка кримінальних проваджень Кіпрським судом і низкою європейських антикорупційних органів є фейком.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.