Петиція за скасування Brexit набрала понад 5 млн підписів: вона стала найпопулярнішою на сайті парламенту

02864

Петиція за скасування 50 статті Лісабонського договору та перегляд планів щодо виходу Великої Британії з Європейського Союзу набрала понад 5 мільйонів на сайті парламенту.

Guardian зазначає, петиція стала найпопулярнішою на сайті.

«Влада неодноразово заявляла, що вихід з ЄС — це «воля народу». Ми повинні покласти кінець цьому твердженню, продемонструвавши силу громадської підтримки, аби залишитися в ЄС», — ідеться в описі петиції.

Guardian зазначає, що кількість підписантів різко зросла після суботньої демонстрації в Лондоні.

Станом на ранок 25 березня петиція набрала 5 мільйонів 327 тисяч 970 підписів. Для висенення на обговорення депутатів їй треба було набрати лише 100 тисяч.

Раніше найбільшу кількість голосів набирала петиція 2016 року за повторний референдум щодо Brexit — вона зібрала 4 мільйони 150 тисяч 260 підписів.

Авторка петиції Маргарет Георгіаду раніше заявляла, що їй погрожували вбивством. У своєму Twitter жінка вказала, що 22 березня отримала три погрози телефоном, а також видалила свою сторінку на Facebook через «потік образ».

Нагадаємо, під час звернення до нації 20 березня прем’єрка Великої Британії Тереза Мей заявила, що планує вивести країну з ЄС до 30 червня. Проведення другого референдуму вона виключила.

20 березня голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що відтермінування виходу Великої Британії зі складу ЄС можливе, але за умови, якщо парламент країни погодить угоду по Brexit.

14 березня парламент Великої Британії проголосував за відтермінування Brexit виступив проти проведення повторного референдуму про вихід з ЄС.

Напередодні депутати парламенту Великої Британії не підтрималирішення про те, щоб вихід Британії з Євросоюзу відбувся без угоди. При цьому угоду щодо Brexit напередодні депутати відхилили.

12 березня голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем’єрка Британії Тереза Мей погодили оновлену угоду по Brexit. Утім Юнкер застеріг — депутати мають останній шанс її погодити.

Громадське

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.