Посол США Марі Йованович закликала українців прийти на вибори президента

02860

Посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович записала відеозвернення до українців, в якому закликала прийти й проголосувати на президентських виборах. Відповідне відео було опубліковано на сторінці посольства США в Україні у Facebook.

У своєму зверненні Йованович закликала українців прийти і проголосувати на виборах, оскільки «демократія працює тільки за активної участі громадян».

«Вибори — це те, як ми визначаємо, хто буде нашими лідерами. Ми кажемо їм — ми очікуємо дій. Дипломати як я, зобов’язуються служити будь-кому, кого вибере американський народ», — зазначила дипломат.

  • Президент Петро Порошенко заявив про повну підтримки посла США в Україні Марі Йованович і про те, що цінує її роботу і зусилля.
  • Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Йованович передала йому список осіб, проти яких не можна вести розслідування  Луценко заявив про передачу послом США списку осіб, яких не можна переслідувати. Держдеп назвав це «вигадкою» . За словами генпрокурора, він відповів послу, що це неприпустимо. «Ніхто в цій країні — ні наш президент, ні наш парламент, ні наш посол — не завадить мені розслідувати, чи мав місце злочин», — сказав він.

The Бабель


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.