Гриценко розповів, кого бачить на посаді прем’єр-міністра

02859
Кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що в разі своєї перемоги на виборах хотів би бачити на посаді прем’єр-міністра України міськголову Львова Андрія Садового.

На своєму Facebook Гриценко написав, що Садовий має багато чеснот як для очільника уряду, зокрема він «знає, що болить у людей».

«У нас не буде конфлікту між президентською та урядовою вертикаллю. Ми отримаємо більшість у парламенті. Буде сформований уряд і це буде відповідальна політика», — заявив він.

Раніше Зеленський і Гриценко розповіли, на які компроміси щодо Криму та Донбасу готові піти.

Нагадаємо, міськголова Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру з виборів на користь Гриценка.

7 березня Садовий і Греценко представили спільний меморандум.

Кандидат у президенти Дмитро Гнап також заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на користь Гриценка. Пізніше Дмитра Гнапа зняли з президентських виборів.

Також свою кандидатуру на користь Гриценка зняв лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов.

Згідно з останнім опитуванням соціологічної групи «Рейтинг», з тих, хто визначився та має намір голосувати, Анатолія Гриценка готові підтримати 9,4% виборців.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Громадське


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.