Літак Медведчука після скандального візиту до Москви сів у Києві – журналіст

02857

Лайнер прилетів безпосередньо з російської столиці.
Літак лідера руху “Український вибір – Право народу” Віктора Медведчука після візиту до Москви сів у Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник головного редактора “Української правди” Євген Будерацький, посилаючись на дані сайту FlightRadar24, який відслідковує пересування повітряних суден.

“Літак Dassault Falcon 900EX, який раніше фігурував у розслідуваннях як літак Медведчука, якраз підлітає до Києва. Напряму з Москви”, – написав він.

Будерацький зазначив, що Службі безпеки України має бути відомо про це, адже, якщо вірити політсилі Медведчука, вона надає дозволи на прямі польоти до Росії і назад. Іншим громадянам України потрібно летіти через Мінськ.

Нагадаємо, у п’ятницю, 22 березня, Бойко і Медведчук у Москві зустрілись із прем’єром РФ Медведєвим Бойко і Медведчук у Москві зустрілись із прем’єром РФ Медведєвим Медведчук разом з кандидатом у президенти Юрієм Бойко відвідали Москву, де зустрілися з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою “Газпрома” Олексієм Міллером. За результатми зустрічі під час брифінгу Медведчук заявив, що Росія розглядає можливість зниження ціни на газ для України на 25%.

Служба безпеки України заявила, що у межах своєї компетенції надасть правову оцінку візиту кандидата в президенти Юрія Бойка і лідера руху “Український вибір – Право народу”, члена партії “За життя” Віктора Медведчука до російського прем’єра Дмитра Медведєва.

Джрело: ТСН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.