Заяви Луценка: Порошенко висловив повну підтримку послу США

02853

Президент Петро Порошенко заявив, що повністю підтримує діяльність посла США в Україні Марі Йованович.

Виступаючи на урочистостях з нагоди 27-річчя створення СБУ, Порошенко зазначив роль посла Йованович в справі просування українсько-американських відносин.

 “Як представник Сполучених Штатів як держави, і доброго друга України президента Дональда Трампа, має повну мою підтримку”, – сказав президент.

Раніше, Луценко заявив, що посол США в Україні Марі Йованович під час їхньої першої зустрічі дала йому список осіб, проти яких не можна вести розслідування.

Також він сказав, що відкриває кримінальне провадження щодо можливих спроб український втрутитися у вибори президента США 2016 року.

 Генпрокурор перевіряє інформацію від нардепа про те, що директор НАБУ Артем Ситник намагався втрутитися у вибори в США на користь Гілларі Клінтон.

За словами Луценка, народний депутат стверджував про нібито передачу Ситником в США так званої “чорної бухгалтерії” Партії регіонів для підтримки Гілларі Клінтон на президентських виборах 2016 року.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.